Гарантійні умови

Гарантія якості - запорука успіху і тривалої співпраці з нашими клієнтами.

Компанія M-Rad дотримується гарантійних зобов'язань згідно нормативної документації заводу виробника.
Гарантійні зобов'язання зберігають свою силу тільки за умови дотримання клієнтом правил і вимог із зберігання, перевезення, монтажу та експлуатації, наведених у відповідних в паспорті або інструкції на товар, а також за умови установки товару на станціях технічного обслуговування.

ПРАВИЛА  ЗБЕРІГАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ШИН

Умови зберігання:

  1. Максимальна температура в процесі зберігання шин не повинна перевищувати 400С, не допускається зберігання шин під прямими променями сонця.
  2. Висока температура викликає передчасну втрату товарного вигляду і товарних властивостей шин. Температура понад 400С викликає посилене виділення воску, поступово кристалізується і стає помітним по білому нальоту на поверхні шин. Цей ефект посилюється під впливом механічного навантаження. Низька температура майже не впливає на якість шин.
  3. Шини повинні зберігається в сухих і чистих приміщеннях.
  4. Оптимально зберігати шини в вертикальному положенні. У такому розташуванні шини можуть зберігається на підлозі, стелажах, або на палетах. Шини великих розмірів і понад 100 кг. необхідно періодично перекочувати.
  5. У випадку зберігання шин штабелями необхідно строго накладати боковини одна на одну. Неприпустимо зберігати в одному штабелі шини різних розмірів. Необхідно, по можливості, уникати тривалого зберігання шин таким способом.

Не рекомендується:

  • зберігати шини поруч з приміщенням де знаходиться обладнання, яке функціонує з виділенням озону;
  • зберігати шини в штабелях ( високий тиск на шини в нижніх рядах).

Забороняється зберігати шини в діагональному положенні ( " ланцюжком " ), тому що це викликає деформацію бортів.

Умови експлуатації:

  1. Монтаж і демонтаж шин, а також ремонт повинен проводитися тільки кваліфікованим персоналом, що використовують відповідний інструмент та порядок роботи.
  2. Тиск повітря в шинах впливає на площю контакту з поверхнею і пропорційно, залежно від грунтових умов, позначається на тягово-зчіпних якостях коліс техніки. Неправильно виставлений тиск призводить до нерівномірного зносу шин і  як наслідок  їх передчасного виходу з ладу.
  3. Термін експлуатації шини залежить від виду робіт, вирощуваних культур, застосовуваних агротехнологій та багатьох інших факторів.