Про нас

Ефективність експлуатації техніки є одним з основних умов своєчасного та коректного ведення бізнесу. Керуючись даним правилом і збільшеними вимогами ринку, компанії М-РАД ставить перед собою мету сформувати партнерські відносини з (промисловими) споживачами шин, незалежно від галузі та технологічного процесу.

Наша мета - оптимізувати постачання шин для Вашої техніки, у зручний для Вас час і згідно  Вашого модельному ряду.
Компанія М-РАД здійснює поставки, як через дилерські мережі виробників, так і прямі поставки шин, відповідно за кількісними і якісними вимогами клієнтів.

Беручи до уваги масштаби Вашого бізнесу і парку, компанія М-РАД реалізує оптово-роздрібні поставки продукції безпосередньо (кінцевому) споживачеві, що дозволяє встановити найбільш ефективні взаємини і коректно виконати Ваше наступне замовлення .

На даний момент, портфель брендів компанії М-РАД представлений наступними виробниками (за напрямками):

  1. Вантажна та комерційна техніка: РОСАВА
  2. Сільськогосподарська техніка: Vredestein (Голландія), Alliance (Ізраїль), BKT (Індія), РОСАВА (україна), ÖZKA LASTİK (Туреччина).
  3. Індустріальні шини: РОСАВА, BKT, Alliance,  ÖZKA LASTİK.

Так як питання ефективності експлуатації енергетичних засобів в сільському господарстві безпосередньо відбивається на рентабельності всього виробництва, компанія М-РАД готова запропонувати своїм клієнтам, поряд з шинами, виробництво систем здвоєння коліс.

Ми зацікавлені у співпраці з Вами, тому прагнучи підвищити якість партнерських відносин, компанія М-РАД бере на себе зобов'язання з дотримання гарантійних зобов'язань, передбачених виробниками.

Компанія М-РАД відкрита для співпраці, поліпшення роботи та підвищення якості Вашого обслуговування, задля формування відкритих, довгострокових та взаємовигідних відносин з Вами.

З повагою,
Компанія М-РАД