Vredestein, OZKA, Rosava, виставка

Міжнародні дні поля 2017 - відтепер і в Україні!

12 травня 2017

З 21 по 23 червня 2017 року компанія «М-РАД» візьме участь в «International Field Days Ukraine», які відбудуться в смт. Дослідницьке, Васильківський район, Київська обл.

На відвідувачів чекає цікава програма заходів від Німецького сільськогосподарського товариства (DLG e.V.), Аграрного демонстраційного і навчального центру, а також Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Л. Погорілого.

У свою чергу, компанія «М-РАД» представить в експозиції шини найбільших виробників таких, як Vredestein, ÖZKA LASTİK, ВКТ і Росава, що відповідають всім вимогам сучасної техніки, як останнім розробкам сільськогосподарських машин з високою швидкістю, так і важкого сільськогосподарського обладнання.

Асортимент, який готова запропонувати наша компанія включає в себе широку лінійку радіальних і діагональних сільськогосподарських шин, шин широкого призначення і індустріальних шин, повну лінійку шин з низьким тиском на грунт, шин для лісової техніки, вантажних шин та шин для будівельно-дорожньої техніки.

Компанія «М-РАД» запрошує всіх своїх існуючих і майбутніх клієнтів відвідати стенд і укласти вигідні контракти.

всі новини