Росава

Білоцерківський шинний завод, сьогодні є приватним акціонерним товариством «РОСАВА», працює з 1972 року. Сьогодні АТ «РОСАВА» - найбільший в Україні виробник шин, одна з провідних за якістю виробленої продукції компанія в країнах СНД.

Це високотехнологічна і соціально відповідальна компанія, що використовує в роботі сучасні стандарти і принципи менеджменту. Розвивається український виробник шин, вкладаючи значні ресурси в модернізацію виробництва, впроваджує нові технології і як результат зміг вже виробити шини не тільки  для ринку України, але і більш ніж для 60 країн світу.

Висока якість продукції АТ «РОСАВА» підтверджено численними вітчизняними та міжнародними нагородами. Їх у компанії більше 50-ти.

Основним видом діяльності є виробництво автошин під двома торговими марками «ROSAVA» і «VALSA». Широкий асортимент шин - понад 150 типорозмірів - виробляється для легкових, вантажних автомобілів, сільськогосподарської та будівельно-дорожньої техніки. Одним із стратегічних напрямків розвитку є робота по off-take проектах (виробництво шин для зарубіжних замовників Німеччини, Туреччини, Великобританії, Росії та ін.) За підсумками 2012 року близько 50 % від загального обсягу всього асортименту шин реалізується на внутрішньому ринку, решта шин експортуються в більш ніж 60 країн - Європи, Росії, СНД, Азії, Африки, Північної та Південної Америки.

http://rosava.com