Alliance

Alliance Tire Company, Israel - це одна з найбільших шинних компаній, що спеціалізуються на виробництві сільськогосподарських шин. Нараховуючи більш ніж 50-річний досвід у розробці і виробництві широкого асортименту шин для різних видів техніки, Alliance успішно конкурує з провідними світовими брендами.

Асортимент шин, пропонований компанією, включає в себе широку лінійку радіальних і діагональних сільськогосподарських шин, шин широкого призначення та індустріальних шин, повну лінійку шин з низьким тиском на грунт, шин для лісової техніки, вантажних шин і шин для будівельно-дорожньої техніки - всього понад 1000 найменувань.

Шини Alliance відповідають всім вимогам сучасної техніки, як останнім розробкам сільськогосподарських машин з високою швидкістю, так і важкого сільськогосподарського обладнання.

Компанія широко відома завдяки повному асортименту шин з низьким тиском на грунт і шин для польових робіт в умовах міжряддя. Завдяки тісній співпраці зі споживачем у сфері розробки нових типорозмірів шин, Alliance пропонує шини для широкого спектру найсучаснішої техніки.

Щорічно компанія вкладає кошти в розробку і випуск понад 30 новинок сучасних шин.

http://www.atgtire.com