BKT

BKT - один з провідних світових виробників великогабаритних шин. BKT випускає широкий асортимент OTR шин. Історія BKT починається в 1995 році, коли компанія запустила виробництво поза шляхових шин.

Продукт отримав миттєве поширення на європейському та північноамериканському ринку. За допомогою постійних інтенсивних досліджень ринку і нарощування виробничих можливостей, шини BKT (діагональні шини BKT, радіальні шини BKT) завоювали популярність і застосовуються для Сільськогосподарської, Будівельної, Промислової, землерийної, Портової та мото-техніки. Більше 90% шин BKT виробляються на експорт. Шини BKT добре відомі у понад 120 країнах на всіх п'яти континентах, на всіх великих ринках Європи, Північної та Південної Америки, Африки, Азії та Близького Сходу.

BKT постійно розширює свою виробничу базу - у розпорядженні компанії 3 заводи з виробництва шин та один виробничий центр в різних регіонах Індії. Компанія BKT дуже добре оснащена, і здатна забезпечити постійно зростаючий попит своїх клієнтів у всьому світі.

Наукові дослідження в компанії BKT завжди були на першому місці, BKT витрачає значну частину своїх доходів на дослідження і розробки. Весь широкий асортимент шин компанії, і радіальні шини BKT і діагональні шини BKT, розроблені фахівцями компанії BKT.

Завдяки постійним дослідженням ринку, потреб клієнтів, технологічних тенденцій, прогресивному науково-дослідницькому відділу, розробці нових моделей і конструкцій, розширенню виробничих можливостей, шини BKT набули популярності на світовому ринку за досить короткий період.

http://www.bkt-tires.com/