ÖZKA LASTİK

Компанія ÖZKA LASTİK була заснована ще в 1994 році і почала свою діяльність з поставки продукції на ринок відновлених шин. Для досягнення своїх стратегічних цілей компанія, переїхавши на нове заводське приміщення в 2004 році, почала виробництво шин для легкових автомобілів; вантажних автомобілів і автобусів; вантажних фургонів, важкого будівельного обладнання, збиральних комбайнів, навантажувачів і бронетанков. У міру збільшення обсягів інвестицій у виробництво і нарощування потужностей компанія розширила свій асортимент, випустивши радіальні шини. Таким чином, компанія ÖZKA стала найбільшим підприємством з виробництва шин в країні.
Компанії ÖZKA вдалося в короткі терміни зайняти стійкі позиції на внутрішньому ринку завдяки міцності, надійності та витривалості вироблених шин в повній відповідності з державними та міжнародними стандартами (TSE, ETRTO, ECE). Більш того, підприємство також постачає шини на міжнародний ринок, в основному, в європейські держави і країни Близького сходу.
Маючи повністю вибудувану систему управління якістю, компанія ÖZKA впровадила такі системи управління якістю, як ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 та ISO 27001, що підтверджує якість і безпеку виробничого процесу від стадії закупівлі сировини матеріалів до після відвантажувального етапу.
Приєднання компанії ÖZKA до ініціативи 10 принципів Глобального договору ООН ще раз доводить, що компанія усвідомлює свою відповідальність перед суспільством і надає особливого значення безпеки своєї діяльності. Інвестуючи кошти, отримані від прибутку, компанія ÖZKA підтримує темпи зростання зайнятості. ÖZKA здійснює свою діяльність відповідно до законодавчих норм зокрема в галузі професійної гігієни праці та захисту навколишнього середовища. На відміну від безлічі аналогічних підприємств на території Туреччини, ÖZKA прагне внести свій внесок у захист навколишнього середовища, активно розвиваючи діяльність по переробці і утилізації брухту і відходів.
ÖZKA, позиціонуючи себе як лідируючий бренд на внутрішньому ринку, а також зарекомендував себе на зовнішньому ринку, дуже чітко і ефективно визначає свою ринкову політику і стратегію.

http://www.ozkalastik.com/en#