Vredestein

Нідерландська компанія Vredestein BV зараз належить індійському концерну Apollo Tyres. Компанія Vredestein BV володіє власним центром наукових досліджень і конструкторських розробок, сировинною базою і широкою дистриб'юторською мережею. Vredestein розробляє і випускає шини преміум-класу для широкого спектру автомобілів і будь-яких кліматичних умов. Продукція компанії продається в Росії, країнах СНД, в Європі, на Близькому Сході і в Африці.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ VREDESTEIN

Перше виробництво гумовотехнічної продукції Vredestein відкрилося ще в 1909 році, але в сучасному вигляді шинна компанія була сформована в 1946 році. Потрібно було дійсно багато сміливості і повного розуміння справи для того, щоб започаткувати новий бізнес відразу ж після Другої світової війни. Завод в місті Еншеді (Enschede) був сумісним голландсько-американським підприємством, сформованим компаніями Vredestein та BF Goodrich. Компанія-новачок розпочала свою кар'єру виробництвом шин, які хоч і були лідерами в США, але в той же час мали схильність до ковзання на європейських дорогах. Таким чином, дух першопрохідника, завдяки якому пізніше Vredestein прославився, допоміг розробити нові шини, що відповідали саме європейським вимогам. Шини Profilux були першими з двох видатних продуктів п'ятдесятих і шістдесятих років. Як і її попередник, рекламна компанія Masterlux допомогла Vredestein стати лідером на ринку шин за допомогою рекламної кампанії, яка і сьогодні вразила  кожного.

КОМПАНІЯ VREDESTEIN СЬОГОДНІ

В даний час підприємство спеціалізується на проектуванні, виробництві та збуті шин для легкових автомобілів, фургонів, велосипедів, моторолерів, промислової і сільськогосподарської техніки.

Головні цінності Vredestein - інновації, дизайн, високі технології  і  перш за все якість. Якість продукції та високий рівень послуг - доказ прихильності компанії інтересам своїх покупців і клієнтів.

Vredestein розробляє і випускає шини преміум-класу для широкого спектру автомобілів і будь-яких кліматичних умов. Щоб зберігати лідируючі позиції, компанія регулярно виводить на ринок передові новинки. Створюючи нові шини, Vredestein в першу чергу керується такими поняттями, як безпека, творчий підхід і сучасний дизайн.

Для підтримки якості продукції на стабільно високому рівні необхідна тісна співпраця дизайнерських, виробничих і маркетингових служб всередині компанії. Також вкрай важливі налагоджені стосунки з постачальниками сировини та обладнання. Vredestein пишається унікальним партнерством з Giugiaro Design - лідируючим у сфері автомобілебудування дизайн - бюро, у співпраці з якими розробляється асортимент висококласних шин. Продукція Vredestein продається по всьому світу через широку мережу спеціалізованих торгових точок. Компанія має філіями в багатьох країнах Європи, а також у США.

Відео презентація компанії VREDESTEIN

http://www.vredestein.com/